Často kladené dotazy


Kde v maitreja mohu změnit svoje nastavení?

Máš hned dvě možnosti. Obě se nacházejí v horní liště napravo.

1) Klikneš na tři tečky ve svislé poloze v pravém horním rohu a otevře se ti okno, kde zvolíš - Nastavení a soukromí. (rovnou použít aktivní příkaz?)

2) Otevřeš svůj profil - prázdné kolečko (pokud jsi ještě nepřidal/a fotografii) nebo kolečko s fotografií a v levém sloupci je poslední řádek Nastavení. (rovnou použít aktivní příkaz?)

Jak se dá vybrat, která upozornění si přeji v meitreja dostávat?

Jdeš do Nastavení (viz. otázka 1) a hned jako první v nastavení účtu je Nastavení notifikací, zde již dle své potřeby si volíš, co si přeješ zobrazovat a co nikoliv.

Jaká jména jsou v maitreja povolena?

Obecně doporučujeme používat celá, pravá jména, jelikož platforma maitreja je založena na důvěře a otevřenosti. (psát tam jako že nedoporučujem vulgarismy??? Bo něco?) Zároveň dbáme o ochranu soukromých dat.

Jak si mohu změnit či resetovat svoje heslo v maitreja?

Jdeš do Nastavení (viz. otázka 1) a v předposledním okně najdeš Změnu hesla. Změnu provedeš vyplněním stávajícího hesla a 2x vyplněním tvého nového hesla. Kvůli bezpečnosti, doporučujeme heslo nepředávat jiné osobě.

Jak je zajištěna ochrana soukromí v maitreja?

...

Jsou moje data v maitreja v bezpečí?

...

Jaké jsou možnosti nastavení soukromí u jednotlivce i skupin v maitreja?

...

Jak si mohu zobrazit informace o mně v maitreja?

Veškeré své informace nalezneš v osobním profilu v horní liště napravo - prázdné kolečko (pokud jsi ještě nepřidal/a fotografii) nebo kolečko s fotografií. Zde můžeš psát i měnit informace o sobě, nastavovat kategorie, štítky, upozorňování, viditelnost profilu aj. Také tu nalezneš kompletní přehled veškeré své aktivity, popřípadě i uložených článků a příspěvků.

Co se stane s obsahem, který odstraním z maitreja?

...

Jak mohu přispět k rozvoji komunitní sociální platformy maitreja?

Nabízí se hned několik možností;)

1) Skvělý začátek je šířit a informovat své přátelé a okolí. Sdílej ideu maitreja, pomoz nám vytvořit pevnou základnu podobně resonujících a smýšlejících lidí.

2) Buď aktivní uvnitř. Začni využívat maitreja prostředí a když narazíš na chybičku nebo tě napadne, co by se dalo vylepšit, napiš nám. (tady dát email či odkázat na zpětnou vazbu?

3) Buď tahounem, motivuj lidi k aktivitě, inspiruj, propojuj, piš články, zakládej projekty, vytvářej události. Zajímáš se o určitou oblast, ať už je to věda, lesnictví nebo nový způsob vzdělávání? Vezmi si ji na starost a začni zapojovat ostatní. Spolupracuj i se zahraničím a nech prostor vzniknout novým nápadům, možnostem a zcela nové symbióze.

4) Přispěj. Líbí se ti idea a disponuješ finančími prostředky? Přispěj nám na rozvoj tohoto projektu.

Napadla tě zcela jiná varianta, jak nás podpořit či jak se zapojit? Kontaktuj nás na zákaznické podpoře nebo na emailu info@maitreja.com.